Naše firma vyrábí a dodává přístrojovou celotělovou kryoterapii

Firma JUKA se svými několika stovkami prodaných zařízení je největším producentem celotělových kryogenních zařízení na světě.

Kryoterapie je moderní, populární metoda vhodná v dnešní uspěchané době pro účinou a rychlou regeneraci organismu, cílenou rehabilitaci kde díky odstranění bolesti v problematických partiích dochází nejen k odbourání bolesti, ale i k výraznému urychlení celkové doby regenerace oproti jiným postupům pomocí běžně dostupné léčby. Díky velkému výdaji energie organismu během kryo terapie dochází i také k rychlému obourávání tuků a vymizení celulitidy i většiny dermatologických problémů. Tyto všechny přednosti celotělové kryoterapie jistě rádi ocení klienti Vašeho lázeňského, regeneračního nebo wellnees hotelu (provozu) zaměřeného na komfort a spokojenost klientů.

Kryokomory a kryosauny jsou pro provozovatele jistě velkým přínosem jak z hlediska léčebných účinků, tak z hlediska prestiže a navracejících se klientů jejich hotelu nebo jiného zařízení,kryosauny a kryokomory dnes fungují v mnoha takto zaměřených zařízeních v celém světě.

Léčba naší celotělovou kryoterapií zajištuje promyšlené ucelené nastavení všech parametrů , bezpečnou regulaci nastavení času a teploty a spolehlivý chod celého zařízení s okamžitým vyhodnocením případných chyb. Tato zařízení jsou certifikována jako zdravotnický prostředek pro EU